Twoja oaza zapomnienia

Dlaczego Warmia

Dlaczego Warmia? …

… ja i moja rodzina uwielbiamy podróżować, odkrywać nowe miejsca, poznawać krajobraz i otoczenie miejsc, które właśnie odwiedzamy. Podróże nas fascynują, dodają energii, pozwalają zapomnieć o codzienności i mieć czas tylko dla siebie. Rzadko wracamy w te same miejsca.

Kilka lat temu – spragnieni spędzenia czasu w otoczenia natury i spokoju z dala od miejskiego zgiełku, postanowiliśmy znaleźć dom, w którym moglibyśmy spędzać wolny czas. Miało to być miejsce, gdzie słychać śpiew ptaków, powietrze pachnie i smakuje wyjątkowo, a otoczenie pozwala na błogi relaks i odpoczynek.

Tak właśnie rozpoczęła się nasza przygoda z Warmią. Po kilku latach zapragnęliśmy podzielić się tym doświadczeniem, nie tylko z rodziną i przyjaciółmi, ale również z naszymi Gośćmi. Dlatego powstała Warmia Resort – miejsce które uwielbiamy i doceniamy za niezwykle piękne położenie wśród lasów sosnowych i malowniczego jeziora Giłwa.

Warmia Resort to miejsce wyjątkowe, idealne na odrobinę zapomnienia. Jeśli marzysz o odpoczynku i pragniesz spędzić błogi czas w gronie najbliższych – serdecznie zapraszamy do naszego Resortu oraz fascynacji jego niezwykłą okolicą.

Warmia Resort

Marzysz o wypoczynku na łonie natury?
Kliknij „zobacz więcej”, by poznać najważniejsze informacje na temat Warmia Resort.
Pond
STREFA WYPOCZYNKU W OGRODZIE
W centralnej części ogrodu ulokowaliśmy pomost, który idealnie łączy się z przepięknym widokiem na naturalny staw. Idealne miejsce pozwalające zrelaksować się w otoczeniu zieleni, na terenie czystego powietrza, z daleka od...
Chillout
STREFA SPORTU
Naszym Gościom proponujemy również aktywną formę wypoczynku. Fani sportu mają do dyspozycji boisko do siatkówki, stół do gry w tenisa stołowego, piłkarzyki, a także oświetlone boisko multifunkcyjne (tenis ziemny, koszykówka, piłka nożna, siatkówka, badminton)
Playground
DLA DZIECI
Warmia Resort to miejsce przystosowane nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Naszym najmłodszym Gościom przygotowaliśmy ciekawe atrakcje w postaci bezpiecznego placu zabaw i nowoczesnej tyrolki...
Bar
Resort bar
Warmia Resort zapewnia nie tylko miejsce do odpoczynku, ale też miejsce idealne dla spragnionych i chcących spędzić czas poza Villą. W pobliżu stawu znajduje się Resort Bar – miejsce, które wyróżniają nie tylko przytulne wnętrze...

Akceptujemy Bony Turystyczne