Nasze Ville

Odwiedź nasze stylowe Ville

i ciesz się pięknem otaczającej natury

Warmia Resort to 20 Villi zaprojektowanych w stylu warmińskim. Każda z nich łączy w sobie sielskość z luksusem. Ville wyróżnia charakterystyczna architektura, w której nie brakuje naturalnych materiałów – dominującą rolę odgrywa drewno. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane – zarówno okiennice, balustrady, jak i taras - to nadaje wyjątkowy charakter budynkowi, a także wpływa na komfort użytkowania. Ciepło naturalnych materiałów uzupełnia naturalne oświetlenie, uzyskane dzięki dużej ilości okien. Naszym Gościom dajemy hotelowy standard połączony z prywatnością własnego domu. 

Warmia Resort to komfortowy wypoczynek i bliskością natury, wystarczy wybrać się na spacer po okolicy by poczuć zapach lasu i wreszcie odetchnąć pełną piersią. To miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku otaczającego świata. 

Lokalizacja i Mapa Kompleksu

w samym sercu Warmii

Warmia Resort zlokalizowana jest w samym sercu Warmii – w miejscowości Woryty na terenie Gminy Gietrzwałd. Woryty to niezwykle urokliwa wieś otoczona lasami oraz łąkami, której tło stanowi pagórkowaty krajobraz wzbogacony o liczne jeziora. W pobliżu znajduje się również sanktuarium w Gietrzwałdzie, a także stolica Warmii i Mazur – Olsztyn.

Woryty to niewielka miejscowość, do której turyści mają zapewniony świetny dojazd dzięki trasie krajowej E16 – tylko 20 km z Olsztyna i 25 km z Ostródy oraz trasie krajowej E7 – 214 km z Warszawy i 152 km z Gdańska. Dodatkowo w pobliżu Resortu znajduje się lotnisko Olsztyn- Mazury – jedynie 77 km.

Mapa

Villa Deluxe

do 6 os
pow. 82 m2
Rezerwuj

Villa Premium

do 6 os
pow. 82 m2
Rezerwuj

Villa Suite