Twoja oaza zapomnienia

Pond
STREFA WYPOCZYNKU W OGRODZIE
W centralnej części ogrodu ulokowaliśmy pomost, który idealnie łączy się z przepięknym widokiem na naturalny staw. Idealne miejsce pozwalające zrelaksować się w otoczeniu zieleni, na terenie czystego powietrza, z daleka od...
Chillout
STREFA SPORTU
Naszym Gościom proponujemy również aktywną formę wypoczynku. Fani sportu mają do dyspozycji boisko do siatkówki, stół do gry w tenisa stołowego, piłkarzyki, a także oświetlone boisko multifunkcyjne (tenis ziemny, koszykówka, piłka nożna, siatkówka, badminton)
Playground
DLA DZIECI
Warmia Resort to miejsce przystosowane nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Naszym najmłodszym Gościom przygotowaliśmy ciekawe atrakcje w postaci bezpiecznego placu zabaw i nowoczesnej tyrolki...
Bar
Resort bar
Warmia Resort zapewnia nie tylko miejsce do odpoczynku, ale też miejsce idealne dla spragnionych i chcących spędzić czas poza Villą. W pobliżu stawu znajduje się Resort Bar – miejsce, które wyróżniają nie tylko przytulne wnętrze...
Gietrzwałd

Gdy ogląda się dziś Gietrzwałd, trudno uwierzyć, że ta maleńka wieś jest starsza od pobliskiej stolicy Warmii i Mazur - Olsztyna...

Olsztyn

Olsztyn czasami, z przymrużeniem oka, porównywany jest do Rzymu. Nie chodzi o ilość posiadanych zabytków, czy bogatą historię, lecz podobnie jak Wieczne Miasto rozłożony jest na wzgórzach.

Zamek Kapituły Warmińskiej

Ten imponujący budynek w stylu gotyckim, wznoszący się w centrum Olsztyna w trakcie swojej prawie 700-letniej historii był siedzibą zarówno władz kościelnych jak i świeckich

Zeppeliny w Dywitach

Niegdysiejsza wieś Dywity, dziś będąca częścią Olsztyna, kryje w  sobie pozostałości lotniska sterowców z  czasów I  Wojny Światowej.

Bet Tahara w Olsztynie

Olsztyńska Bet Tahara, czyli Dom Oczyszczenia (obecnie zwany także Domem Mendelsohna) to jedyna architektoniczna pamiątka jaka pozostała po olsztyńskiej społeczności żydowskiej. 

Jezioro Ukiel

Jezioro Ukiel (zwane również Krzywym) jest największym i najgłębszym jeziorem leżącym w granicach administracyjnych Olsztyna. 

Olsztyńskie Planetarium

Olsztyńskie Planetarium ze swoją kopułą o średnicy 15 metrów i widownią mieszczącą 200 miejsc jest drugim co do wielkości tego typu obiektem w Polsce.

Skansen w Olsztynku

Przybywając do skansenu w Olsztynku będziemy zaskoczeni rozmachem z jakim zbudowano ten park.

Pole Bitwy pod Grunwaldem

Jedna z największych, a na pewno ostatnia wielka bitwa Średniowiecza rozegrała się 15 lipca 1410 roku zaledwie 45 km od Warmia Resort! Jej miejscem były pola w pobliżu wsi Grunwald. 

Leśne Arboretum w Kudypach

To wspaniałe skrzyżowanie ogrodu botanicznego i lasu, bo ten jego kawałek, leżący nieopodal Olsztyna wygląda jak prawdziwy ogród, zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Plaża i kajaki w Rentynach

Zaledwie 2,6 km od Warmia Resort znajduje się maleńkie siedlisko Rentyny. Leży, podobnie jak i Resort na brzegu jeziora Giłwa. 

Jazda konna

Nieopodal Warmia Resort, w pobliskiej Wrzesinie, znajduje się Gospodarstwo „Pan Tadeusz”, w którym możemy spróbować jazdy konnej.

Aquasfera Galeria Warmińska

Aquasfera to idealne miejsce na każde wodne szaleństwo…

Golf na Warmii

Mazury Golf & Country Club w Naterkach to chluba Warmii i Mazur. Nowoczesne pole golfowe przyciąga coraz więcej miłośników tego eleganckiego sportu. 

Rowerem po Warmii

Rower to chyba najprzyjemniejszy sposób na odkrywanie okolicznych atrakcji. W naszym Resorcie mogą Państwo wypożyczyć rowery dostosowane do specyficznych, warmińskich warunków. 

Plaża Miejska w Olsztynie

Kilka lat temu przeprowadzono jej gruntowną modernizację i obecnie uchodzi za najnowocześniejszy kompleks sportowo-rekreacyjny na Warmii i Mazurach!