Organizacja eventów

Zastanawiacie się Państwo nad wyborem odpowiedniego miejsca do organizacji spotkania firmowego, szkolenia, imprezy integracyjnej, bądź okolicznościowej?
Na terenie naszego Resortu, w bliskim sąsiedztwie natury, w otoczeniu lasów sosnowych, organizujemy szeroką gamę imprez, w zależności od preferencji i oczekiwań naszych Gości.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zapytania. Zawsze staramy się przygotować ofertę dedykowaną, w zależności od rodzaju i charakteru planowanej imprezy. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi firmami eventowymi, DJ-ami i konferansjerami, którzy dostosują program do charakteru wydarzenia.


Nasz kompleks o powierzchni 3 hektarów daje szeroką gamę możliwości, w tym również organizację eventu w plenerze.
W naszym Resorcie każdy Gość znajdzie miejsce dla siebie – posiadamy strefę na ognisko i grilla, strefę chillout, strefę hamaków, plac zabaw, boisko multifunkcyjne, bilard, tenis stołowy, rowery. Z przyjemnością zapewnimy doskonałą oprawę kulinarną w postaci wyśmienitych dań oraz bogatej gamy wyselekcjonowanych trunków.

Wiemy, jak ważne są chwile i jak ważni są nasi Goście. Nasze oferty tworzymy z pełnym zaangażowaniem, a wszystko po to, aby sprawić że w trakcie wydarzenia Wy odpoczywacie. Wasza satysfakcja jest dla nas nieustającym priorytetem.

Organizujemy takie eventy, jak:
• Spotkania firmowe i szkolenia
• Imprezy integracyjne z możliwością organizacji zróżnicowanych form aktywności na świeżym powietrzu
• Przyjęcia okolicznościowe (spotkania rodzinne, wesela, poprawiny, urodziny, rocznice, chrzciny, komunie)